O FIRMĚ

Současnost

Společnost Jelínek s.r.o. patří společně s Tiskárnou MH s.r.o.  (nyní Tiskárna Jelínek s.r.o.) do portfolia firem rodiny Jelínkových. V současnosti se firma Jelínek s.r.o. zabývá striktně průmyslovými a velkoobjemovými (sériovými) zakázkami z oblasti potisku a flockování. Naše know-how sahá až do roku 1991, kdy byla společnost založena. 

Nedávná historie

Rok 2019 - opět vítáme do našeho strojního parku novou hračku. Je to laser Epilog Helix 18x24. Další přírůstek z června - OKI ES7411WT - laserová tiskárna s bílým tonerem. V červnu jsme také úspěšně absolvovali certifikaci ISO 9001 v Tiskárně Jelínek s.r.o.

Rok 2018 - Zkvalitňujeme tisk letáků, vizitek a obecně všech tisků do formátu SRA3. Nyní tiskneme na produkční tiskárně XEROX C75 a řežeme na programovatelné řezačce  EBA.

V druhé polovině roku jsme dokončili přejmenování společnosti Tiskárna MH s.r.o. na nový název Tiskárna Jelínek s.r.o. Vracíme se tak k základům a sjednocujeme názvy našich dvou společností.  logo tiskárna jelínek

Rok 2015 je pro nás rokem inovací a kvality. Vstupujeme do automobilového průmyslu i v oblasti flockování. V listopadu 2015 jsme úspěšně prošli auditem standardu ISO 9001 u společnosti TUV SUD Czech s.r.o. Můžeme tak našim zákazníkům garantovat kvalitu na nejvyšší úrovni.

Na přelomu roku 2013 a 2014 jsme vybavili firmu Jelínek s.r.o. pěti-osým stříkacím automatem a výrazně jsme tak zefektivnili a zlevnili flockování produktů. Díky této technologii jsme získali zakázku flockování  1.4mil. ks plastových výlisků do luxusních krabic od whisky Johnnie Walker Blue label.

V roce 2014 přišel redesign loga společnosti Jelínek s.r.o. a úprava zaměření společnosti Jelínek s.r.o. na průmyslové potisky a flockování. Snažíme se tak vyjít vstříc zákazníkům, kteří vyžadují úzkou specializaci právě na velká množství za příznivé ceny. 

V tomto roce jsme se zároveň vybavili automatickou flockovací linkou jak 3D předmětů, tak papíru. 

Historie

Naše firma vznikla v roce 1991 jako fyzická osoba. V tomto roce začala nesměle koketovat s potiskem tamponovou technologií na jednobarevném stroji MORLOCK.

V roce 1992 již začala zvyšovat svůj objem prací zejména v oblasti potisku reklamních předmětů a vybavila se prvním čtyřbarevným strojem.

Během roku 1993 pronikla do trhu sítotiskových tisků v oblasti plochého a textilního tisku. V této době měla firma v průměru do 10 ti zaměstnanců (dnes nejsou vyjímkou potisky slunečníků s průměrem nad 5m).

V roce 1994 se firma vybavila prvními sítotiskovými poloautomaty a začala potiskovat obaly na kosmetiku.

V roce 1995 rozšířila firma strojový park o stroje pro potisk horkou ražbou a to jak plochou, tak i odvalovou. Počátkem roku 1995 došlo k její transformaci na spol. s r.o. a počet zaměstnanců se v průběhu roku zvýšil na cca 40.

S nárůstem počtu zakázek v oblasti potisku se zvyšoval i počet zaměstnanců firmy na 60 až 70.

V této době je firma již vybavena nejmodernější technikou v oblasti vícebarevného potiskutamponem, ručními i poloautomatickými stroji pro plochý i rotační sítotisk, technologií pro potisk ražbou za horka a technologií pro výrobu razítek. Firma je schopna vyrábět reklamu řezanou ze samolepicích fólií, potiskovat textil přímo či transferem nebo stříkaným flockem. Pomocí flockování je schopna upravovat interiéry staveb i povrchy dveří či nábytku.

Od roku 1997 se firma věnuje technologii gravírování jak do plochy tak i na tvarové předměty. Jako jedna z mála firem je vybavena strojem pro gravírování a rytí válcových ploch po celém obvodu.

Zhruba od stejné doby se firma věnuje i pískování zejména do skla. Díky nové japonské technologii je schopna nabídnout i velmi jemné pískované motivy do skla, kamene i kovu.

Díky zvýšení produktivity a sériovosti firma snížila do roku 1999 počet zaměstnanců na 45 při současném zvýšení obratu.

S ohledem na velké objemy dodávaného zboží je naše firma schopna dodávat velmi levně reklamní předměty v sortimentu několika tisíc druhů. Vlastní katalogy zasílá stálým zákazníkům pravidelně, ostatním na vyžádání.

V roce 2001 jsme zakoupili nový objekt, do kterého jsme v roce 2002 umístili sériovou výrobu technologie flockování fuserů do průmyslových kopírovacích strojů firmy XEROX.

V roce 2005 jsme v tomto objektu spustili projekt práškové lakovny, která se převážně zabývala lakováním kovových konstrukcí postelí pro odběratele z Holandska. 

V roce 2008 došlo k organizačnímu rozdělení firmy – prášková lakovna byla nadále provozována v rámci společnosti Jelínek s.r.o., ostatní aktivity byly převedeny na nově založenou společnost Tiskárna MH s.r.o.. Obě společnosti mají shodné vlastníky a společnost tak stále zůstává ryze rodinnou firmou. Logo Tiskárna MH s.r.o.

V roce 2011 již společnost Tiskárna MH zakoupila nový 3D CNC router včetně specializovaného software, umožňující nabízet frézování velkých motivů. Maximální velikost obráběného dílce může být až 3x3.5m ! Díky software jsme schopni v těchto rozměrech vyrábět i plně 3D gravírované motivy.

V roce 2013 jsme zakoupili nový InkJetový tiskový plotter. Nyní Vám můžeme v Tiskárně MH nabídnout tisk plachet, bannerů i samolepek s obřezem.

Průmyslové potisky a flockování
3D Logo
ISO 9001 Certifikace
O firmě
Kontakt

Průmyslové potisky a flockování

Vítejte na stánkách společnosti Jelínek s.r.o.

Specializujeme se především na potisky pro výrobu, flockování 3D výrobků, obalů. Specialitou je flockování na papír ve velkých seriích.

Na těchto stránkách prezentujeme naše možnosti a výrobky. Pokud si nevíte rady s výběrem technologie potisku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

3D Logo

Připravili jsme pro Vás minireportáž z výroby polystyrenového 3D loga k umístění nad vchod sídla společnosti Plastoma výrobní družstvo.

Součástí prezentace je i časosběrné video gravírování.

ISO 9001 Certifikace

Kvalita je pro naší práci nejdůležitějším faktorem.  Proto pracujeme dle standardu ISO 9001, který jsme akreditovali u jedné z nejspolehlivějších společností  TÜV SÜD Czech s.r.o.

O firmě

Děkujeme, že Vás zajímá historie naší firmy. Na této stránce shrnujeme vývoj naší společnosti od úplných počátků jako fyzické osoby v roce 1991 přes rozdělení na 2 organizační složky v roce 2008 až do současnosti.

Pokud budete mít k naší historii bližší dotazy, určitě nás kontaktujte, rádi Vám povíme víc :)

Kontakt

Ve spodní části stránky naleznete kompletní kontaktní údaje. 

Pokud si nevíte rady s výběrem technologie, neváhejte a zavolejte, nebo napište. Rádi Vám poradíme.

FLOCKOVÁNÍ

Pokrytí povrchu výrobku PES střiží. Dodá luxusní, semišový vzhled.

1

SÍTOTISK

Potisk rovných, případně rotačních (kelímek) ploch. Výrazně odolnější nežli etiketa.

2

TAMPONOVÝ TISK

Potisk menších ploch se složitějšími tvary, nežli sítotiskem (např. ovládací prvky). Umožňuje tisknout velmi jemné motivy.

3

HORKÁ RAŽBA

Zalisování folie za horka přímo do plastu. Velmi odolné. Vhodné pro stříbrné, zlaté a jinak výrazné barvy.

4

GRAVÍROVÁNÍ

Opacování materiálu vysokootáčkovou frézou, řízenou ve 3D počítačem.

5
chci poptat / poradit
kontaktujte mne

Jelínek s.r.o.
Svatopluka Čecha 492
Mnichovo Hradiště, 295 01

Tel./fax: +420 326 771 361
Mobil: +420 777 134 491
E-mail: info@jelineksro.cz

Pracovní doba:
PO - PÁ: 7:00 - 15:30
Nebo kdykoli dle předchozí dohody


Zadejte Vaši poptávku nebo dotaz

Zde zadejte Vaši poptávku nebo dotaz. V nejbližším možném termínu Vás budeme nezávazně kontaktovat.

V případě potřeby můžete přiložit soubor s obrázkem.

(pole označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit)

loading

Soubor je právě odesílán na server.
Prosím počkejte.

Zadejte kontakt

Zde zadejte Vaši žádost o nezávazný kontakt. Kontakovat Vás budeme v nejbližším možném termínu.

(pole označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit)